Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Голова ВР підтвердив закордонні відрядження Порошенка – Ірина Геращенко

  • 28.05.2022, 11:54
  • 807

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підтвердив закордонні відрядження Петра Порошенка, таким чином підтвердивши незаконність дій прикордонників

«Тільки, но мала телефонну розмову з Головою В Р Русланом Стефанчуком. Він підкреслив, що підписав два розпорядження про закордонні відрядження Петра Порошенка. І що в нього немає інших розпоряджень, з іншими реквізитами чи QR кодами, бо діють ці», — написала Геращенко.

«Пан Руслан поінформував, що вчора мав дуже насичений день, рано ліг спати, тому ми не могли з ним зв’язатися о 23 вечора вчора. На заклики долучитися до нашого відстоювання демократії, прав опозиції і парламентаризму, які почали порушуватися в Україні не сьогодні, а подих автократії вже надто відчутний, голова ВР сказав, що не поділяє моїх застережень і вважає ці заяви несуттєвими», — пише Геращенко.

«Ми дякуємо голові ВР за те, що підтвердив наявність всіх розпоряджень і просимо зробити це публічно. Ганебна історія і відмазки виконавців всіх цих тем з відключенням телеканалів, марафоном єдності без опозиції, тепер вже не випуском з країни лідера опозиції, який має сьогодні виступати на ПА НАТО у Вільнюсі», — резюмує Ірина Геращенко.

Схожі новини