Передплата 2025 «Добре здоров’я»

Угорщина заздалегідь знала про напад росії на Україну, - Данілов

  • 03.05.2022, 08:35
  • 898

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив про те, що Угорщина знала про наміри росії вторгнутися в Україну

Угорщина заздалегідь знала про напад росії на Україну, - Данілов
Угорщина заздалегідь знала про напад росії на Україну, - Данілов

Більше того, вона планувала скористатися цим, щоб забрати собі частину нашої території.

Про це він розповів в ефірі телемарафону, передає «1+1».

«Угорщина, що заявляє свою співпрацю з росією, знала заздалегідь про напад путіна на нашу країну. Ви бачили її позицію. Вона чомусь вважала, що може забрати частину території. Цього не буде ніколи. Перемога буде за нами. А ця країна, що так себе поводила… побачимо, які наслідки будуть для цієї країни за підсумками війни», — заявив Данілов.

Також секретар РНБО зазначив, що Україна заслужила на місце в НАТО своїми діями під час війни.

«Нам не потрібно стояти ні в яких придбанниках, чи поблизу якихось дверей. Своїми діями протягом двох місяців ми довели, що нас мають взяти до НАТО. Тому що такого війська, відданості, таких дій, що здійснюють наші військові, не має жодна країна. Жодна країна Альянсу не має такого війська, що маємо ми», — заявив Данілов.

Читайте також: У росії наказали мобілізувати по 200 солдатів щотижня, — розвідка

Фото з мережі