Гордон і Комаровський про Зеленського: «73% лоханулись і ми з тобою лоханулися!» (відео)

  • 09.11.2021, 12:35
  • 1 944

Відомий український журналіст і лікар заявили, що вони помилилися, обираючи Зеленського у 2019-му

Про це повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на Гордон.

Комаровський заявив, що, на його думку, Зеленський, за якого голосували на виборах, та нинішній президент Зеленський — це дві різні людини.

«Я не розумію, що має статися з чоловіком, щоб він навіть задумався над тим, щоб порушити обіцянку, яку він дав мільйонам людей. Якщо ти сказав: „Я йду на один строк“… Але ж ми зараз бачимо, що явно зачищають інформаційне поле (під вибори, — ред.), що з'ясовують стосунки з усіма, хто тільки дзявкнув… Це ж очевидні речі. Це неправильно», — сказав Комаровський.

На його думку, публічні люди, які підтримували Зеленського, мають зібратися та висловити свою думку стосовно того, що відбувається.

«Якщо 73% населення обирають і помиляються — отже, є фундаментальна помилка в алгоритмах ухвалення рішень. І нам, людям публічним, які вміють розмовляти, вміють пояснювати, вміють розповідати, треба не критикувати просто так, а зібратися, можливо, всім разом і дати рекомендації людям, щоб такого ніколи не повторилося. Ми не маємо права ніколи більше обрати президента без списку команди. Ніколи більше!» — переконаний лікар.

На його думку, обираючи президента, люди мають також обирати команду, ідеї та план.

«Так це і була наша з тобою дурна помилка. Ми з тобою лоханулися, і 73% (виборців, які підтримали Зеленського, — ред.) так само лоханулися. Тому що нам було важливо, щоб це не була команда (п'ятого президента Петра Порошенка, — ред.) Порошенка. Ми лохи. Реальні. Я почуваюся винуватим. Але у мене не було вибору на той момент. Не було. Ситуація була така: у тебе є два гриби. Цей гриб має назву мухомор, а цей гриб — незрозуміло який. Він їстівний чи неїстівний? Я вибрав незрозуміло що. Такою була логіка. Але логіка не спрацювала», — вважає Комаровський.

«Але скажімо: слава богу, що переміг Зеленський, а не Порошенко» — заперечив Гордон, розкритикувавши моральні риси п'ятого президента.

«Ні. Я тобі поясню. Ось прихід президента. Як ми оцінюємо ефективність управління? Ми оцінюємо ефективність управління за рівнем заможності людей, еміграції, народжуваності, рівнем свобод… А ти певен, що якби переміг Порошенко, то сьогодні рівень свобод був би гіршим, еміграція була б більшою? Не було б гірше. Це боляче визнавати, але треба», — заявив Комаровський.

Читайте також: «Привіт Зеленському»

Схожі новини