РНБО: школярів варто відправити на довготривалі канікули

  • 23.10.2021, 09:35
  • 501

На засіданні РНБО розглянули питання відправки учнів середньої та старшої школи на канікули, довші ніж зазвичай

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

У РНБО вважають, що школи, за винятком молодших класів, треба відправити відпочивати. Рішення про саме «дистанційку» може прийняти тільки Кабмін.

МОН уже скасувало заняття офлайн у більшості вищих начальних закладів на звернення Ради національної безпеки й оборони, повідомив секретар органу Олексій Данілов на брифінгу 22 жовтня.

Про це він сказав, коментуючи ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. На думку Данілова, аналогічне рішення має бути ухвалене і щодо шкіл. Секретар РНБО не уточнив, чи йдеться про дистанційне навчання, чи про зупинку навчання взагалі.

«Ми зверталися до Міністерства освіти, апарат РНБО — там прийняте рішення, щоб, починаючи з понеділка, більшість вищих навчальних закладів пішла на відпочинок, на канікули. Ми вважаємо, що так само з понеділка всі школи України мають бути відправлені на канікули, можливо, за винятком дітей, які навчаються з першого по четвертий клас. Це рішення буде ухвалювати, відповідно, Кабінет міністрів, відповідні органи», — зазначив секретар Ради нацбезпеки.

Міністерство освіти і науки 22 жовтня рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності і сфер управління.

У школах України наступного тижня — канікули. У деяких регіонах шкільні канікули почалися з 18 жовтня.

Читайте також: МОН радить перейти на «дистанційку»

Схожі новини