Відвідати відбірковий матч Чемпіонату світу у Львові зможуть не всі

  • 07.10.2021, 13:15
  • 378

Потрапити на стадіон зможуть лише ті вболівальники, які мають паспорт вакцинації, або ж тест на COVID

Як повідомляє пресцентр ЛОДА, 6 жовтня на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС розглянули питання забезпечення належного проведення відбіркового матчу Чемпіонату світу — 2022 з футболу, який відбудеться між національними чоловічими збірними командами України та Боснії і Герцеговини 12 жовтня у Львові на стадіоні ДП «Арена Львів».

«Постанова Кабміну № 1236 передбачає можливість проведення вказаних спортивних заходів під які підпадає футбольний матч в межах жовтої зони із заповненістю стадіону, або спортивної арени не більше 2/3. Водночас ми чітко розуміємо, що ми фіксуємо погіршення епідситуації в області», — зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Оскільки організатори очікують участь до 20 тисяч вболівальників, для дотримання карантинних норм під час матчу рішенням комісії на стадіон впускатимуть вболівальників лише за наявності:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції не більш як за 72 години до початку заходу;
  • експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 не більш як за 72 години до початку заходу;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

На стадіоні під час матчу вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон кожен проходитиме температурний скринінг, та показуватиме документи, які посвідчують особу. Діти віком до 18 років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред'явивши квиток на матч (такі вболівальники не потребують довідки про вакцинацію чи проходження тестів).

Продаж квитків на відбірковий матч відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки. Хто ж цього не встигне зробити, працюватиме декілька сервіс-центрів, де можна буде роздрукувати безпосередньо на Арені.

Читайте також: Футболіст ледь не вбив суддю (відео)

Схожі новини