Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«По всіх питаннях є проблеми, місцева влада має терміново їх вирішити та відзвітувати»

Очільник Міністерства розвитку громад і територій України Олексій Чернишов влаштував безпрецедентну «накачку» керівництву Львівської ОДА

Минулого тижня очільник Міністерства розвитку громад і територій України Олексій Чернишов з робочим візитом відвідав Львівщину. Міністр взяв участь у Міжнародному економічному форумі, оглянув корпус НУ «Львівська політехніка», на базі якого буде створено інноваційний науковий парк, взяв участь у відкритті першого в Україні інноваційного лісового розсадника. А також разом із керівництвом регіону обговорили концепцію будівництва індустріальних парків у Львові.

Також Олексій Чернишов у п’ятницю, 17 вересня, провів нараду за участі голови ЛОДА Максима Козицького, міського голови Львова Андрія Садового та керівників структурних підрозділів. Були інші чиновники, правоохоронці, нардепи від Львівщини. Нарада, за свідченням очевидців, була скандальною, оскільки міністр Чернишов влаштував безпрецедентну «накачку» керівництву Львівської ОДА. Про це «ВЗ» розповіло джерело, присутнє на нараді.

Фото Львівської ОДА
Фото Львівської ОДА

Про що говорили? Як написав сам Олексій Чернишов на своїй сторінці у ФБ, під час наради обговорювали найактуальніші на сьогодні питання — динаміку охоплення щепленням від коронавірусу, стан підготовки до опалювального сезону та будівництво об’єктів освітньої інфраструктури. «По всіх трьох питаннях є проблеми, тож місцева влада має завдання терміново їх вирішити та відзвітувати», — наголосив міністр.

І хоча на брифінгу за підсумками наради Чернишов не поскупився на добрі слова щодо Львівщини («Вважаю, що перспективи Львова та Львівщини дуже якісні»), на самій нараді він розкритикував голову Львівської ОДА Максима Козицького. Причому вирази не дуже добирав…

Наприклад, запитав: «Скільки ви відкрили садочків 1 вересня? У відповідь — мовчанка. «А шкіл?» Знову без відповіді… «Ясно», — красномовно додав міністр. «Освітні об'єкти викликають, м'яко кажучи, занепокоєння», — резюмував він.

«У вас що, провал у вакцинації? Скільки ви встановили по області біг-бордів з агітацією за вакцинацію? Я жодного не бачив!». Коли перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик почав доповідати з першого питання про президентську програму «Великого будівництва», а потім і з другого питання порядку денного щодо запровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, міністр обірвав його словами: «Ви що, гравець на всіх інструментах?».

Порядок денний наради
Порядок денний наради

Ми звернулися до голови Львівської ОДА Максима Козицького з проханням розповісти з перших вуст, чи дійсно подібні речі були на нараді. На жаль, очільник Львівщини не знайшов часу, щоб зустрітися з авторкою цих рядків особисто. Натомість передав через пресслужбу такий текст: «З міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим у нас відбулася конструктивна нарада. На ній обговорювалися питання щодо виконання програми «Великого будівництва», вакцинації мешканців області та готовності до опалювального сезону. Міністр наголосив на пріоритетності та пришвидшенні темпів вакцинації населення Львівщини, а також на завершенні будівництва об'єктів, які цьогоріч включені в програму президента «Велике будівництво».

Одне слово, відбувся класичною відпискою… Довелося ще раз уточнювати, чи означає це, що на Львівщині є провал із вакцинацією і будівництвом об'єктів освітньої інфраструктури? І чи дійсно міністр Чернишов дав «накачку» керівництву Львівщини? На що Максим Козицький через помічника передав, мовляв, чутки коментувати не буде і відповідь він уже дав…

Читайте також: Батько Козицького отримав дозвіл на видобуток газу біля Миколаєва

Схожі новини