Передплата 2024 ВЗ

Хто опікуватиметься угодою щодо «Північного потоку-2» - ЗМІ

  • 09.08.2021, 17:35
  • 502

Байден призначив Амоса Хохштайна відповідальним за угоду щодо «Північного потоку-2»

Президент США Джо Байден призначив свого ексрадника, колишнього члена наглядової ради НАК «Нафтогаз Україна» Амоса Хохштайна спецпосланцем Держдепартаменту з питань енергетики, що курируватиме питання «Північного потоку-2». Про це в понеділок, 9 серпня, повідомили на сайті DW.

Основним пріоритетом у роботі Хохштайна стане реалізація американсько-німецької угоди щодо «Північного потоку-2», зазначає видання. Колишній радник Байдена вважався одним із найгучніших критиків проєкту. Призначення не потребує затвердження Сенатом. Сам Хохштайн відмовився від коментарів.

Із 2014 до 2017 року Хохштайн працював спецпосланцем Держдепартаменту з міжнародних енергетичних питань, він курирував зовнішню політику США в галузі енергетики, а також консультував Байдена з глобальних енергетичних питань.

У 2017 році він увійшов до складу наглядової ради української компанії «Нафтогаз», пробувши у ній до жовтня 2020 року. Тоді серед причин свого рішення залишити наглядову раду НАК Амос Хохштайн назвав «посилення протидії процесу реформування ринку газу та процесам трансформації „Нафтогазу“ в незалежну ефективну компанію», повідомляли в «Нафтогазі».

Читайте також: Дмитро Кулеба розповів, про що говоритимуть Зеленський і Байден у Вашингтоні

Схожі новини