Мій фільм зняли з конкурсу за вказівкою Офісу президента, - Сенцов

  • 15.07.2021, 13:15
  • 584

Український режисер, колишній в'язень Кремля Олег Сенцов звинуватив главу Офісу президента Андрія Єрмака в недопуску його нового проєкту до конкурсу на держфінансування

Про це режисер написав у Facebook.

«Мій наступний проєкт під назвою „Кай“ — драма про сімейні стосунки, яку ми подали на держфінансування, навіть не був допущений до наступного пітчингу Держкіно. Офіційна причина — низькі оцінки експертів», — написав Сенцов.

Режисер висловив упевненість, що його зняли з конкурсу не через слабкий сценарій, а через громадянську позицію і політичні погляди.

«Експерти, прізвища яких навіть не вказують ані в їхніх висновках, ані на сайті Держкіно, поставили моєму проєкту заздалегідь низькі оцінки за вказівкою глави Офісу президента. Дрібна помста дрібних людей. Як мені повідомили неофіційно, це реакція на мою критику влади», — додав режисер.

Читайте також: Сенцов став лауреатом престижної польської премії

Сенцов підкреслив, що завжди був проти кумівства й отримання будь-яких преференцій через те, що він сидів у російській вʼязниці, і хотів тільки знову знімати кіно та працювати нарівні з іншими.

Крім того, він нагадав, що попередній його проєкт «Носоріг» переміг на кількох міжнародних пітчингах й у 2012 році отримав першість у відборі Держкіно.

Схожі новини