Українського гімнаста дискваліфікували з Олімпіади в Токіо

  • 13.07.2021, 10:30
  • 592

Український гімнаст і чемпіон Олімпійських ігор 2016 року Олег Верняєв не зможе брати участь в Олімпійських іграх-2020 у Токіо: його дискваліфікували на 4 роки через допінг

Про це сам гімнаст написав у Facebook.

«Арбітраж GEF ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Розпочинаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду.

Найголовніше питання — як заборонений препарат потрапив у мій організм? Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування відбувалися в полегшеному режимі?

Чому тільки один тест дав позитивний результат, а жоден із майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої субстанції?", — йдеться у дописі.

Верняєв наголошує, що «позитивний тест лише вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена».

«Якщо спортсмен упевнений, що його провини немає, він не повинен опускати руки. Арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню. Якщо рішення арбітражу підлягає оскарженню, значить остаточні висновки робити зарано», — додав спортсмен.

Верняєв планує оскаржити рішення Арбітражу GEF (Комітет з етики в гімнастиці) про його дискваліфікацію в CAS (Спортивному арбітражному суді).

«Вірю, що вища спортивна судова інстанція розставить усе на свої місця», — написав гімнаст.

Довідка:

Український гімнаст Олег Верняєв народився ву1993 році в Донецьку. Він — олімпійський чемпіон 2016 року на брусах, чемпіон світу 2014 року на брусах, шестиразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор.

Читайте також: Українка стала чемпіонкою Європи зі стрибків: вона встановила рекорд

Схожі новини