Від коронавірусу помер Василь Пісний

  • 28.01.2021, 11:15
  • 1 621

Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, екскерівник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України

Про його смерть повідомив Олег Рудницький на своїй Facebook-сторінці.

«Помолімося, — написав він. — Пішов у вічність Пісний Василь Михайлович. Царство небесне і вічна світла пам'ять.»

Як повідомляє «Діло» із власних джерел, Василь Пісний чекав на операцію у Білорусі.

«Сьогодні прийшла сумна звістка. 28 січня 2021 року помер наш колега, ветеран органів внутрішніх справ, колишній начальник ГУ МВСУ у Львівській області, генерал-лейтенант міліції Пісний Василь Михайлович», — йдеться у повідомленні на сторінці львівського осередку «Асоціації ветеранів МВС України».

Василь Пісний тривалий час перебував у важкому стані в лікарні через ускладнення Covid-19. У листопаді 2020 року видання Leopolis. news помилково повідомило про смерть Василя Пісного, однак інформація виявилася неправдивою.

Читайте також: Від коронавірусу помер творець відеогри S.T.A.L.K.E.R

Довідка. Василь Пісний народився 2 січня 1963 року в селі Лопушанах Зборівського району Тернопільської області.

У свій час очолював різні правоохоронні структури: УБОЗ УМВСУ у Тернопільській області, УМВС в Тернопільській області, управління з розслідування особливо важливих справ ДПА Західного регіону.

У 2010 році був обраний депутатом Львівської обласної ради VI скликання (від «Фронту змін»).

У квітні 2013 року — березні 2014-го обіймав посаду першого заступника голови Львівської обласної ради.

З 4 березня 2014 по 4 січня 2015 року очолював Департамент у боротьбі з економічною злочинністю МВС України; призначення супроводжувалось акціями протесту у Львові.

З 1 вересня 2015 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

3 червня 2019 року звільнений з посади заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Зазначимо, що у липні 1995 року Василя Пісного затримували за підозрою у рекеті і стосовно нього порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 144 К К Української РСР. Провів п’ять місяців у СІЗО. Справа була закрита за відсутністю в його діях складу злочину. Мав прізвисько «Антибіотик».

Схожі новини