"Мікрочіпна вакцина, контрольована 5G". Намісник Почаївської лаври виклав свою версію коронавірусу

Митрополит Почаївський Володимир (Мороз) з братією монастиря застеріг від використання щеплень проти коронавірусу.

Митрополит Почаївський Володимир (Мороз), вікарій Київської митрополії УПЦ (МП), намісник Почаївської лаври, виступив від імені монастиря з підтримкою заяви Синоду Православної Церкви Молдови (Московського Патріархату) від 19 травня, в якій владу Молдови звинуватили в змові з засновником компанії Microsoft Біллом Гейтсом, який нібито через вакцини проти коронавірусу"хоче впровадити в організм людей мікрочіпи, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G", повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на сайт Молдавської митрополії РПЦ.

Про це пише РІСУ.

Незважаючи на те, що заяву Молдавського Синоду висміяли багато церковних та світських діячів як конспірологічну безглуздість, митрополит Почаївський Володимир (Мороз) з братією монастиря висловив з нею повну солідарність і застеріг від використання щеплень проти коронавірусу.

«Звернення Синоду Православної Церкви Молдови є надзвичайно актуальним і відповідає на надзвичайно серйозні виклики сучасності, з якими стикається Свята Православна Церква», — йдеться в зверненні Почаївської лаври до настоятеля Церкви Молдови.

«Підтримуємо Вашу сповідницьку позицію. Бажаємо, щоб Ви і надалі твердо і рішуче захищали християнські цінності і попереджали православних християн про небезпеки нашого часу», — пише митрополит УПЦ (МП) в офіційному зверненні, опублікованому на сайті Молдавської митрополії.