Передплата 2024 «Добрий господар»

Зґвалтування у Кагарлику: з'явилися подробиці про жертву та її фото

  • 28.05.2020, 11:33
  • 6 541

У мережі розсекретили ім'я й деталі з особистого життя 26-річної жертви насильства й побиття у відділенні поліції Кагарлика на Київщині.

З'ясувалося, що її звати Неля Погребицька, вона живе в селі Стави, що за 20 хвилин їзди від Кагарлика, а також сама виховує 5-річну доньку, у якої ДЦП. Про це повідомляє «КП в Україні», посилаючись на слова родичів потерпілої.

«Не агресивна, спокійна й добродушна дівчина. Вона сором'язлива і правильно вихована людина. Не так давно з рік пропрацювала в ресторані. Зараз у її доньки проблеми з ніжками, тому Неля весь час сиділа з нею вдома, доглядала за дитиною», — розповів її двоюрідний брат Микола.

За його словами, раніше Неля не мала ніяких проблем із законом. Односельці ж не дуже охоче, але позитивно відгукуються про дівчину.

Читайте також: Зґвалтування у Кагарлику: стало відомо про стан жертви

«Кажуть, що в неї стосунки з чоловіком були проблемні. Дуже багато сварилися. Можливо, на ґрунті ревнощів. Начебто останнім часом разом не жили. Про неї мало хто щось знає. Однак усі сходяться в одному — якою б вона не була, але її дуже шкода. Жодна жінка не заслуговує пережити таке», — розповідає жителька села Стави Катерина.

Вона також додала, що в шкільні роки Неля Погребицька була звичайною дитиною, не проблемною, а навпаки — дуже серйозною й відповідальною. Ще дівчина займалася спортом.

«Не можна сказати, що в них неблагополучна сім'я, це не так. Просто дуже скромно жили. П'яними їх ніхто ніколи не бачив. Донька Нелі теж завжди акуратно одягнена, чиста, доглянута, так само, як і сама вона», — підкреслила односельчанка.

Схожі новини