Зґвалтування у Кагарлику: стало відомо про стан жертви

  • 27.05.2020, 17:35
  • 1 451

Дівчина, яка стала жертвою зґвалтування й тортур у відділенні поліції Кагарлика, досі перебуває в шоковому стані й потребує лікування.

Медики діагностували в неї травми голови та внутрішніх органів, а також сліди від побоїв, але потерпіла нині не в лікарні. Про це розповів у коментарі «Стране» її адвокат Євген Мельниченко.

«Підозрювані нічого не пропонують зі свого боку, тому я планую написати номер її картки для збору коштів на лікування. Багато є тих, хто бажає допомогти. Дивитимемося, що скажуть лікарі. Розумію, що є травми… Вона зараз не перебуває в лікарні, у нас ніде, всі лікують коронавірус», — каже правозахисник.

Адвокат підкреслив, що в умовах пандемії його підзахисну госпіталізували б тільки в разі критичного стану. Після того, що трапилося, їй все ж потрібно проходити обстеження: у неї травма голови, залишилися сліди побоїв, є ознаки внутрішніх травм. Однак грошей у потерпілої, сказав Мельниченко в коментарі виданню «Сегодня», на це немає, адже його клієнтка — звичайна дівчина із села, мама п'ятирічної дівчинки.

Читайте також: «Ґвалтував підлеглий Сірожа, а дядя Коля душив і бив«

За його словами, «підозрювані не визнають себе винними», тому він планує контролювати перебіг слідства як представник потерпілої, оформлювати позов і підтримувати разом із прокуратурою державне обвинувачення.

«На допит вона була викликана як свідок у справах про крадіжки, які траплялися в селі. Що стосується останніх, то там були дії, які свідчили про те, що це робили чоловіки. Йдеться про злом і проникнення в магазин, крадіжку бензопили. Сама дівчина перебуває в шоці», — додав Мельниченко.

Також стало відомо, що жертва поліцейських мешкає в селі Стави Кагарлицького району.

«Офіційно вона незаміжня, у неї є цивільний чоловік. Ця дівчина — звичайнісінька жителька. З самого дитинства живе в нашому селі, виховує доньку», — зізналися в сільській раді.

Схожі новини