Грандіозний парад у розпал пандемії: Лукашенко різко відповів критикам заходу

  • 09.05.2020, 14:55
  • 1 000

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час пандемії коронавірусу "закотив" грандіозний парад на честь 75-ї річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні

У Мінську 9 травня подивитися військовий парад зібралися сотні людей без засобів індивідуального захисту і дотримання безпечної дистанції, повідомляє місцевий сайт «Белта».

Під час параду Лукашенко заявив, що трагедія білоруського народу, який виніс втрати і руйнування самої жорстокої війни XX століття, непорівнянна ні з якими труднощами сучасності. Тому навіть думка зрадити традиціям для країни недопустима, сказав він.

«У цьому шаленому, що втратив орієнтири, світі знайдуться люди, які засуджують нас за місце і час проведення цього священного дійства. Хочу їм сказати по-людськи: не поспішайте робити висновки, а тим більше засуджувати нас, спадкоємців Перемоги, білорусів. Ми просто не могли інакше, у нас не було іншого вибору. А якщо і був би — ми б вчинили так само!» — сказав Лукашенко.

Читайте також: Лукашенко зізнався, що не сильно «париться» через заражених коронавірусом у країні

«Тому що на нас дивляться очі загиблих за нашу свободу радянських солдатів, очі замучених у катівнях гестапо партизан і підпільників, очі людей похилого віку, жінок і дітей Хатині. Вони дуже хотіли жити, але померли, щоб жили ми!» — додав президент Білорусі.

Відзначимо, що станом на 9 травня в Білорусі офіційно підтверджено 21 101 випадок захворювання коронавірусом. Від COVID-19 помер 121 чоловік, одужали 5 484 пацієнта.

Схожі новини