"Створимо їй великі проблеми": Арахамія захищає Саакашвілі і погрожує Грузії

  • 24.04.2020, 19:15
  • 885

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія відреагував на заяви Грузії про можливе відкликання свого посла з України в разі призначення Міхеіла Саакашвілі віцепрем'єром з питань реформ

В ексклюзивному коментарі Обозревателю нардеп зазначив, що в разі такого сценарію Грузія зіткнеться з більшими проблемами, ніж наша країна.

Також він зазначив, що вважає Саакашвілі хорошою людиною і кандидатом на посаду в уряді.

«Чому у Грузії так нервуються? Можна було б просто абсолютно ніяк не відреагувати. Навіщо чинити таку політичну агресію? Дуже дивно бачити, коли на суверенне рішення нашої країни невелика країна поруч так реагує», — сказав Арахамія.

«Якщо у нас будуть проблеми дипломатичні, то у Грузії вони будуть більші, ніж у нас. Це ж не США, які кажуть: „У вас будуть дипломатичні проблеми“. Це Грузія. Треба про це не забувати», — додав парламентар.

Читайте також: «Цирк продовжується»: Арахамія виявився зіркою «Битви екстрасенсів«

Він наголосив, що сам є грузином і чудово розуміє, як сприймається Саакашвілі за нинішньої влади.

«Це просто спроба чинити тиск. У нас суверенна держава, і жодна країна у світі не буде нам розповідати, кого нам треба призначати на посаду віцепрем'єра, а кого не треба. Тут абсолютно неправильна риторика. Ми точно з грузинами знайдемо спільну мову, ми братні народи, ми чудово порозуміємося, це гостинна країна», — переконаний Арахамія.

Підсумовуючи, він додав, що до карантину Україна посідала друге місце за кількістю потоку туристів до Грузії. Тому, вважає політик, Тбілісі не захоче втратити цей сегмент клієнтів.

Раніше прем'єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив журналістам, що посла його країни можуть відкликати з України в разі призначення Саакашвілі віце-прем'єром українського уряду з питань реформ.