Передплата 2024 «Добра кухня»

Хотів до туалету: під Одесою вчителька елітної приватної школи вдарила учня в пах

  • 15.01.2020, 15:14
  • 1 423

У передмісті Одеси вчителька приватної школи побила учня.

Як передає УНІАН, про це в соціальних мережах повідомила мати постраждалого 8-річного хлопчика Наталія Гінкінова. За словами матері, дитина навчалась у приватній школі «Інтерактив» (район Крижанівки). Інцидент стався минулого тижня.

Як стверджує Гінкінова, під час уроку її син попросився в туалет, але вчителька не дозволила, й після другої відмови він вийшов без дозволу. Пізніше на вулиці вчителька побила хлопчика — все, що відбувалось, зафіксувала камера зовнішнього відеоспостереження. Відеозапис мати оприлюднила в Facebook.

Вона зазначає, що «Інтерактив» вважається елітною школою, в класі — 8 осіб, із дітьми працюють також психологи, які розповідають, що насильство — погано. Вартість навчання становить близько 9 тис. грн на місяць, також необхідно зробити вступний внесок і доплачувати за факультативи.

Як стверджує мати постраждалого хлопчика, медики діагностували в нього забій паху. Водночас, коли вона звернулася до керівництва школи, їй заявили, що «нічого страшного не сталось», а згадана вчителька більше в цьому навчальному закладі не працює. В мерії Одеси повідомили, що зазначена школа перебуває у веденні обласного департаменту освіти.

У Головному управлінні Нацполіції в Одеській області інцидент поки не коментують.

Схожі новини