Передплата 2024 ВЗ

Дзідзьо показав фото нападника і попросив допомоги

«Треба об‘єднуватися і боротися проти таких рейдерів»

Відомий український співак та актор Дзідзьо, який після вчорашнього нападу на нього перебуває у лікарні, виклав на своєму Instagram фото ймовірного організатора і безпосереднього учасника інциденту.

Переглянути цей допис в Instagram

Люди, надаю для всіх вас фото організатора і безпосереднього учасника нападу на мене Михайла Мішкова, який разом з Олегом Турком (Лесик) провели незаконну операцію. Турко ніби то продав, а Мішков ніби то купив частину компанії, 25 відсотків. Олег Турко ніби то отримав 8 мільйонів гривень, а Мішков без «ніби то» почав вимагати грошей, погрожувати фізичною розправою та передаючи нашому юристу: «предложите мне денег и я отстану». Люди, це - РЕЙДЕРСТВО. Закликаю всіх своїх колег-артистів, юристів, адвокатів, правоохоронні органи, Службу безпеки України, впливових політичних та громадських діячів, весь фан клуб DZIDZIOFAMILY, блогерів, допомогти мені. Я не налякався. Я просто сильно розізлився. Прошу всіх допомогти мені вирішити цю проблему. Хочу показати людям, що не варто мовчати і боятися. Треба об‘єднуватися і боротися проти таких рейдерів, захищаючи свій бізнес і чесну працю. Це моє подвір‘я, це моя хата і я маю всі права, щоб захищати власність. Мовчати не треба. Треба діяти РАЗОМ і СПІЛЬНО! Дякую усім за підтримку!

Допис, поширений DZIDZIO (@dzidzio)

«Надаю для всіх вас фото організатора і безпосереднього учасника нападу на мене Михайла Мішкова, який разом з Олегом Турком (Лесик) провели незаконну операцію. Турко нібито продав, а Мішков нібито купив частину компанії, 25 відсотків», — пише Михайло Хома (Дзідзьо). — Олег Турко нібито отримав 8 мільйонів гривень, а Мішков без «нібито» почав вимагати грошей, погрожувати фізичною розправою, передаючи нашому юристу: «Предложите мне денег и я отстану». Люди, це — РЕЙДЕРСТВО".

Дзідзьо закликав «усіх своїх колег-артистів, юристів, адвокатів, правоохоронні органи, Службу безпеки України, впливових політичних та громадських діячів, весь фан клуб DZIDZIOFAMILY, блогерів» допомогти йому.

«Я не налякався. Я просто сильно розізлився. Прошу всіх допомогти мені вирішити цю проблему. Хочу показати людям, що не варто мовчати і боятися. Треба об"єднуватися і боротися проти таких рейдерів, захищаючи свій бізнес і чесну працю. Це моє подвір"я, це моя хата і я маю всі права, щоб захищати власність. Мовчати не треба. Треба діяти РАЗОМ і СПІЛЬНО! Дякую усім за підтримку!», — підсумував Михайло Хома.

Схожі новини