Порошенко вилетів до Брюсселя (ВІДЕО)

  • 12.12.2018, 19:24
  • 542

Президент Петро Порошенко відбув з робочим візитом до Брюсселя, де в рамках засідання Європейської Ради 12−13 грудня будуть прийняті надзвичайно важливі рішення для України.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

«Відбуваю з робочим візитом до Брюсселя, де відбудуться надзвичайно важливі рішення для України. Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом», — розповів Порошенко про мету свого візиту.

Президент наголосив, що це рішення, зокрема, щодо продовження санкцій проти РФ.

«Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги і Азовський пакет», — підкреслив Порошенко.

Глава держави також зауважив, що має бути так само, як вчора в резолюції Конгресу США, відображено позицію щодо відповідальності РФ і визначення її дій як акту агресії проти України і як спроби окупації Азовського моря та Керченської протоки.

«Нам зараз треба робити максимум з того, що від нас залежить. З одного боку для того, щоб різко посилити спроможності Збройних сил України. А з іншого боку — зміцнити міжнародну солідарність навколо України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави», — наголосив Порошенко.

Він додав, що саме це буде предметом переговорів у Брюсселі.

Схожі новини