В Україні відмовляться від ямкового ремонту доріг

  • 18.09.2018, 17:27
  • 489

Вже через 5 років Україна може відмовитися від проведення ямкового ремонту на основних автомобільних магістралях країни.

Про це під час форуму Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) заявив глава «Укравтодору» Славомир Новак, повідомляє «Сегодня».

«Ми відходимо від ямкового ремонту. Через п'ять років держава буде готова забути про ямковий ремонт на основних магістралях. Це буде, як в більшості європейських країн», — сказав він.

Раніше Новак нагадував, що на роботи з ямкового ремонту доріг не поширюються гарантії, адже він спрямований виключно на тимчасове забезпечення проїзду.

«Багато людей плутають ремонт середній і капітальний з так званим ямковим ремонтом. Ямковий ремонт насправді не є ремонтом, це просто забезпечення проїзду», — сказав Новак.

Згідно з проектом держбюджету на 2019 рік, фінансування ремонту та будівництва доріг в Україні в 2019 році буде збільшено в порівнянні з 2018 роком на 19% - до 57 млрд грн.

З 1 січня 2018 року «Укравтодор» відповідає тільки за 50 тис. км автодоріг країни, інші 120 тис. км знаходяться під управлінням місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень.