Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Усик різко відповів, чий Крим

  • 18.01.2018, 19:59
  • 2 313

Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександр Усик різко висловився з приводу Криму.

В ході прес-конференції Усик, відповідаючи на питання "Крим - це Україна?" назвав журналістів провокаторами, а також ухилився від прямої відповіді на питання.

"Крим - це Україна? Ви знаєте, я не папуга, щоб повторювати вам по сто разів що, де, коли... Ви можете поїхати туди без необхідності долати кордон? Ви можете полетіти на літаку туди?

Скажіть мені, будь ласка... Ось ваша мета провокувати мене і говорити ось такі дурниці мені, щоб потім якісь люди з не зовсім нормальним мисленням говорили: "Ти пес, зрадник" і так далі. Я кого зрадив з вас, що ви мені такі собачі питання задаєте?", - сказав Усик. Я представляю Україну в усьому світі. Прапор піднімається український. Гімн грає український. Ось моя відповідь вам, провокатори", - сказав Усик.

Також український боксер зазначив, що в даний момент проживає в Києві і вже давно не був у Криму: "Я не був в Криму вже десь півроку. Відзначав свята в Києві зі своєю сім'єю, тому що я тут живу вже багато часу. Дочка тут пішла в школу, діти - в садок. А в своє улюблене місто Сімферополь я їжджу, бо у мене там куми, близькі. я там народився, там хрестився. Не забувай своє коріння... Як то кажуть, коли починаєш літати, чи не забувай, з ким ти повзав".

Схожі новини