Передплата 2025 «Добре здоров’я»

Бегемотиха з Таїланду знала, хто стане президентом США

Багатьох американських соціологів, які перед недавніми виборами президента США пророкували перемогу висуванці демократів Камалі Гарріс, своїм «провидницьким» талантом заткнула за пояс… таїландська карликова бегемотиха Му-Денг

Карликова бегемотиха Му-Денг хрумає фруктовий торт із написом «Дональд Трамп», вказуючи на переможця президентських перегонів у США.
Карликова бегемотиха Му-Денг хрумає фруктовий торт із написом «Дональд Трамп», вказуючи на переможця президентських перегонів у США.

Через свій мініатюрний зріст і різні витівки вона ша­лено популярна серед міль­йонів користувачів соцмереж. Му-Денг «передбачила» тріум­фальну перемогу лідера рес­публіканців Дональда Трампа.

Перед початком голосуван­ня у Сполучених Штатах пра­цівники зоопарку Кхао-Кхе­оу влаштували провидницьке шоу. Приготували два фрукто­ві торти, на одному з яких кре­мом тайською мовою написали прізвище кандидата-республі­канця, на іншому — демократки. І запропонували ці торти на сні­данок малюку та її матусі. Му-Денг (її ще називають «стри­бучою свинкою») енергійно підійшла до смаколика із пріз­вищем Трампа і швидко «зме­ла» його. Мама ж уподобала собі торт з написом «Гарріс». Із цього працівники зоопарку і його відвідувачі зробили висно­вок, що переможе Трамп.

Тварин часто використову­ють у передвиборчих і спор­тивних шоу. Такими оракулами ставали панди, восьминоги, леви, мавпи, черепахи. Пред­ставники фауни розважають людей і синоптичними прогно­зами. В Україні їх дають, зокре­ма, бабаки.