«Передаю привіт усім дітям у Британії, дякую, що допомагаєте нам»

Шестирічний хлопчик написав листа Борису Джонсону

Шестирічний Ілля Костушевич із Маріуполя – круглий сирота. У блокадному Маріуполі загинули його батьки. Мама й тато Іллі загинули. Мама - під час вибуху моста, тато зник безвісти. Бабуся та дідусь привели дитину з документами до волонтерів, пізніше їх знайшли розстріляними. Ілля три тижні сидів під бомбардуваннями, потім вийшов пішки з Маріуполя до Бердянська разом із волонтерами. Від їхнього будинку та району, в якому вони жили, практично нічого не залишилося.

Хлопчика забрала до себе родина Володимира та Марії Беспалих із Слов'янська. Разом вони перебувають у Києві, але дитина сумує за рідним домом.

Ілля написав зворушливого листа до прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. У такий спосіб хлопчик хотів відповісти главі британського уряду на його недавнє публічне звернення до дітей України. До написаного листа хлопчик додав намальований на аркуші А4 синьо-жовтий прапор, а також свою фотографію з кицькою Фросею. Послання політику, на прохання дитини, має передати директор з футболу ФК "Шахтар" Дарійо Срна.

Фото Новини ФК "Шахтер"
Фото Новини ФК "Шахтер"

У листі маленький маріуполець ледве розбірливим дитячим почерком написав про своє заповітне бажання та передав вітання усім дітям Великої Британії.

Фото Новини ФК "Шахтер"
Фото Новини ФК "Шахтер"

"Дорогий Борисе Джонсоне! Я хочу, щоб швидше закінчилася війна, щоб більше не вмирали люди. Я хочу грати у футбол у себе в Маріуполі. Я б хотів, щоб у всіх дітей світу не було війни. Передаю привіт усім дітям у Британії, дякую, що допомагаєте нам. Ми переможемо! У мене живе кішка Фрося. Відправляю Вам прапор України, який я намалював. Міцно обіймаю Вас. Ілля, 6 років", – написав хлопчик.

Схожі новини