«Імідж — це емоція, яку людина залишає після себе!»
Як багатодітна мати після розлучення побудувала успішні стосунки і кар’єру
/wz.lviv.ua/images/interview/_cover/493250/halyna-davydiuk.jpg)
Бути матір’ю-героїнею, місіс Україна-Всесвіт, бізнесвумен, творцем іміджу та стилю… Здавалося б, поєднати усі ці речі — неможливо. Утім, історія Галини Давидюк доводить, що жінці все під силу. Навіть якщо доводиться боротися з життєвими труднощами — самотужки. Як об’єднати, здавалося б, непоєднувані ролі у житті, усе встигати, а також — створити свій неповторний образ?
— У наш час багатодітність — неабиякий виклик. Ви наважилися стати мамою п’ятьох нащадків та ще й реалізувати себе у різних сферах життя…
— Зараз моїм дітям — 21, 20, 17, 16 та 14 років. Троє з них — за кордоном. Найбільші труднощі — позаду. Утім, навіть коли мої чада народжувалися, з різницею у декілька років, отримувала кайф від материнства. Це були найцінніші роки мого життя. Щастя затьмарювали непрості стосунки з чоловіком. У 22 роки — народила первістка. Перед тим, як народжувати дітей — довго не роздумувала, адже за своєю натурою вірю у добро. Але стосунки дали тріщину. З чоловіком-бізнесменом у нас були різні життєві позиції та цінності. Я не хотіла, щоб мої діти бачили зневагу. Після 11 років спільного життя зважилася піти. Не маючи власного помешкання, грошей та роботи. Мала лише автомобіль. Тож продала його, й за отримані гроші намагалася жити. Наймолодшому сину тоді було 1,5 року.
— І як жили потім?
— Зосередилася на саморозвитку. Зробила висновок, що не потрібно боятися самотності: вона дозволяє багато дізнатися про себе. Важливо остерігатися некомфортних стосунків. Мені завжди подобалося підбирати одяг, створювати особистий імідж, тож пов’язала свою діяльність з імідж-дизайном, отримала диплом імідж-дизайнера у Києві. Відвідувала навчання та тренінги з особистісного росту, а також із бізнесу. На одному з них, через рік після розлучення, познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Він — на 8 років молодший. Олександру тоді було — 24. Він тільки починав кар’єру, ставав на ноги. Він був спортсменом, захоплювався футболом і брейк-дансом. Діти були від нього у захваті, тож швидко знайшли спільну мову. Вже 10 років живемо у повній гармонії.
/wz.lviv.ua/images/interview/2023/07/%D1%81%D1%96%D0%BC%D1%8F.jpg)
— Як, маючи сім’ю і стільки дітей, вдалося збудувати успішну кар’єру?
— Я змалку навчала дітей самостійності. Галицькі господині мене не зрозуміють, але не витрачала часу на приготування їжі. У моєму випадку довелося б стояти на кухні з ранку до вечора. Дітей навчила елементарного — смажити яєчню, робити салати та пасту. Замовляла їжу у господинь. Краще час витратити на спілкування із чадами. За це вони будуть значно вдячніші. Зараз сини самі пригощають мене власноруч приготовленими стравами. А я встигла спробувати свої сили на конкурсі «Місіс Україна-Всесвіт», у ролі телеведучої та інших цікавих проєктах.
— Ви займаєтеся створенням особистого стилю…
— Імідж — це емоція, яку людина залишає після себе. Одяг важливо підбирати під свій стиль життя та мету, аби швидше її досягти. Найчастіше допомагаю діловим людям, які прагнуть справляти правильне враження, впливати на оточення, але не мають часу займатися своїм гардеробом. У такому разі вони делегують цю справу мені. Це важливо, оскільки зовнішній вигляд створює імідж у суспільстві.
— Тож яким чином потрібно добирати свій стиль?
— У першу чергу слід визначитися зі своєю мотивацією. Якого стилю життя прагнете? У яких колах хочете обертатися? Орієнтуйтеся на аудиторію, на яку плануєте справити враження. Створення особистого іміджу нагадує стратегію бізнесу, але люди часом набагато більше дбають та вкладають у бізнес, ніж у себе. Навіть якщо жінка обирає вбрання з метою знайти собі чоловіка, їй важливо розуміти, якого чоловіка вона хотіла б зустріти, ким він має бути чи є та які жінки йому, ймовірно, подобаються. І лише тоді планувати свій зовнішній вигляд. Нерідко люди роками роблять одні й ті ж самі дії, хоча мріють змінити своє життя. У цьому — основна помилка. Не варто боятися новаторства, тоді й справи рушать з мертвої точки.
— Багато хто скаже: зараз війна. Важливо допомагати постраждалим, донатити, а не акцентувати увагу на одязі…
— Одяг і стиль характеризують людину. Це — невербальне спілкування з оточенням. Так, у країні триває жорстока війна. Утім, бізнес працює, життя триває: одружуються пари, народжуються діти. Ми — представники своєї країни, тож маємо продемонструвати світу, що ми — крута нація. Тому наша зовнішність — має значення. Та імідж це не лише костюм. Це поведінка та роль у суспільстві. Важливо виглядати стильно, але — не штучно. Наприклад, стримані кольори, вишуканий дизайн та якісні тканини додають елегантності та шику. Але не варто намагатися продемонструвати статусність, якщо її немає. Важливо бути самим собою…
— Як виглядати модно та стильно у цьому сезоні?
— У моді те, що пасує, головне — відповідати сучасності. Можливо, тоді досягнете покращення у багатьох сферах. Повертаються спідниці-максі, брюки-«бедровки», коротенькі топи, приталені піджаки. Для того, щоб створити свій стиль, не варто боятися інвестувати у себе. Звичайно, це варто робити у міру можливостей. Утім, результат не забариться. Адже коли людина економить на собі — спонукає так чинити із нею оточення.