27 років в Україні! Ви можете покладатися на Креді Агріколь Банк!

  • 28.05.2020, 12:03
  • 1 245

Наприкінці травня Креді Агріколь відзначив 27 років роботи в Україні. День народження — це завжди гарна нагода оцінити досягнення та подумати про плани. То який він — Креді Агріколь?

У свої 27 — це найдоросліший іноземний банк в Україні, надійний, бо має найвищі з можливих рейтинги Fitch в країні, входить у топ-10 найбільших банків за розміром активів. Це беззаперечний лідер в автокредитуванні з часткою ринку понад 40% та стратегічний партнер для понад 3 000 аграріїв. Нам довіряють 280 000 приватних клієнтів, 1 160 міжнародних компаній та корпоративних клієнтів, 1 640 середніх корпоративних клієнтів і 19 500 компаній MCБ. Банк має дуже сильну, професійну та згуртовану команду, а ще вже кілька років поспіль ми здобуваємо статус одного з найкращих роботодавців країни. Креді Агріколь щиро піклується про своїх людей, створюючи дуже теплу та сприятливу атмосферу. Ця атмосфера доброзичливості та позитиву неодмінно передається і нашим клієнтам.

Найкращий дарунок — бути корисними для клієнтів

Що нас надихає? Безумовно, ро­зуміння того, що ми корисні для на­ших клієнтів. Тому із початком панде­мії COVID-19 банк оголосив простий, але відповідальний маніфест: «У ці не­прості часи ви можете покладатися на Креді Агріколь!»

За цими словами стоять конкретні дії. Клієнтам усіх сегментів доступні про­дукти та послуги банку у повному обся­зі. Перш за все, ми підтримуємо тих клі­єнтів, які опинилися у складній ситуації, і працюємо з кожним індивідуально. За перші два місяці понад 1 500 роздріб­них клієнтів скористалися кредитними канікулами. Ми продовжуємо створю­вати нові продукти та оптимізувати сер­віси, а також нові опції, щоб послабити тиск на бюджети клієнтів. Щоб мінімізу­вати необхідність відвідування банку, ми подовжили термін дії кредитних ліній та платіжних карток, розробляємо багато інструментів для онлайн-операцій, що доступні з дому.

Попри карантинні обмеження ми спо­стерігаємо високу ділову активність клієнтів у багатьох сегментах, і наше завдання зараз — максимально підтри­мувати та сприяти бізнесу. У перший мі­сяць карантину понад 100 нових корпо­ративних клієнтів відкрили рахунки. Ми продовжуємо кредитувати роздрібних і корпоративних клієнтів. Підтримуємо аграріїв, яким доступні всі необхідні фі­нансові продукти. Зокрема, під час по­сівної кампанії понад 200 клієнтів агро­бізнесу отримали фінансування. Це наш внесок у майбутній врожай в Україні. А ще банк запустив новий продукт — фі­нансування під заставу аграрної розпис­ки. Ми з радістю допомагаємо клієнтам втілювати їхні автомобільні мрії — понад 1 000 клієнтів отримали автокредити у березні-квітні.

Банк з французьким шармом та активною соціальною позицією

Ми віримо в місію бізнесу робити свій внесок у суспільство. Ми зосеред­или максимум зусиль та ресурсів на до­помогу Україні у боротьбі з COVID-19. Напередодні свого дня народження Креді Агріколь виділив третій транш — 5 мільйонів гривень на комплексне обла­штування реанімаційного блоку лікарні в Чернівцях. Загалом з початку року в рам­ках програми We Care! банк спрямував 6,3 мільйона гривень на благодійну до­помогу лікарням.

Люди Креді Агріколь

За 27 років команда банку зі 100 осіб зросла до 2 400 співробітників. Це наша сім’я. І з початком кризи ми оголосили маніфест роботодавця, щоб наші колеги були впевненими в тому, що можуть по­кладатися на Креді Агріколь. Під час ка­рантину банк забезпечив співробітникам усі соціальні гарантії, жодних звільнень чи скорочень заробітної плати, безпе­ку робочих місць, віддалену роботу для максимальної кількості працівників, на­вчання та розвиток.

Схожі новини