Благі діла українців наближають перемогу!

Понад 100 тисяч гривень зібрали учні Пустомитівського ліцею для ЗСУ

Фото автора
Фото автора

До благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, який відбувся у вестибюлі ліцею № 1 у Пустомитах, що неподалік Львова, долучилася школярі, їхні батьки, учителі. Ярмарок тривав два дні, зібрали 102 172 грн 20 коп.

Найрізноманітніші сма­колики приготували учні та їхні батьки до ярмарку. Були тут українська традицій­на випічка й сучасні кондитер­ські вироби — сирники, андрути, десерти у склянках з галяре­ток, пляцки «Снікерс», яблуч­ний, пряники, рогалики, кекси­ки, кошички, трубочки, булочки з різними начинками… Готува­ли з любов’ю і дівчата, і хлопці, як найстарші, так і наймолодші учні. До оформлення столів теж підійшли креативно і патріотич­но. Випічка була у синьо-жовтих кольорах, а на столах — малюн­ки із гаслами «Віримо у ЗСУ!», «Слава ЗСУ!».

Окрім смаколиків, діти під­готували ще й театралізоване дійство.

Працівники Пустомитівської міської ради разом із головою Пустомитівської об'єднаної територіальної громади Оле­гом Серняком долучилися до благодійного ярмарку, зроби­ли свій внесок у скриньку для ЗСУ, посмакували домашніми наїдками і подякували учням, батькам і викладачам за орга­нізацію такого потрібного нині заходу.

Одна із гостей свята, Окса­на Малетич, зазначила:

— Скільки праці вкладено, креативне і яскраве оформ­лення, привітні діти і розмаїт­тя смаколиків! В єдності наша сила! Наближаємо перемогу разом!

Для ЗСУ у Пустомитівсько­му ліцеї № 1 тепер виготовля­ють окопні свічки. Оголосили збір бляшаних банок та старих свічок. Закликають долучатися усіх охочих.

Вафлі хрумкі

1 пачка круглих вафель, 100−130 г соняшникової хал­ви, 200 г вершкового масла, 500 г згущеного молока.

М’яке вершкове масло збити, додати сире згущене молоко і знову збити, щоб пе­ремішалися інґредієнти. Хал­ву натерти на тертці і додати у крем. Змастити кремом ваф­лі.

Десерт «Смугастий»

150 г цукрової пудри, 600 г сметани (йогурту або вершків), 150 мл молока, 25 г желатину, 1,2 л гарячої перевареної води, 3 пачки желе різного кольору (зеле­ного, червоного, жовтого).

Желатин залити гарячим молоком. Перемішати і зали­шити на пів години.

1 пачку желе змішати з 400 мл гарячої води. Повторити ще з двома пакетиками желе.

Склянки, в яких подавати­мете желе, поставити на пів го­дини у холодильник.

На дно склянки вилити тро­хи желе одного кольору, на­приклад, зеленого.

Поставити в холодильник до повного застигання, але спер­шу залишити желе на столі за кімнатної температури, поки маса не охолоне.

До сметани додати цукрову пудру і желатин, розчинений у молоці. Перемішати.

Кілька ложок сметанної маси вилити на застигле зе­лене желе. Поставити в холо­дильник до повного застиган­ня.

Вилити стільки ложок чер­воного желе, скільки й зелено­го, на застигле сметанне желе. Опісля застигання повторити процедуру зі сметаною.

Вилити половину останньо­го шару на вже застиглу смета­ну. Коли жовте желе застигне, покрити його сметаною і по­вторити все знову.

Залишити десерт у холо­дильнику на 8 год, щоб добре застиг.

Схожі новини