Благодійний ярмарок від школярів

Зібрані кошти передали на потреби ЗСУ

Фото автора
Фото автора

Освітній заклад імені Тадея Дмитрасевича Судововишнянської громади, що на Львівщині, допомагає українським захисникам. Нещодавно у навчальному закладі організували благодійний ярмарок, усі виручені кошти передали місцевим волонтерам.

Учні 5−7 класів за допо­могою батьків виготови­ли і продали найрізнома­нітнішу випічку та смаколики — рогалики, кексики, горішки, тістечка «Барні», льодяники, капкейки. Діти вірять у наших захисників і захисниць, непе­реможну силу ЗСУ та світле майбутнє рідної України.

Усе дуже смачне, адже го­тували з любов’ю, перекона­лися учасники акції. Голова Су­дововишнянської ОТГ Зеновій Фольтович теж придбав сма­колики, щоб внести свою леп­ту судововишнянців задля під­тримки воїнів ЗСУ. Загалом під час акції учні зібрали 24 тися­чі 150 гривень. Кошти переда­ли місцевим волонтерам, саме для воїнів-судововишнянців, які захищають нас у лавах ЗСУ.

Завдяки небайдужості ко­лективу закладу, батьків і дітей вдалось закупити місцевим за­хисникам 5 комплектів теплого одягу (бушлати, штани, бала­клави), запчастини до маши­ни, яка була пошкоджена під час бойових дій. Окрім цього, батьки та діти зібрали печиво, солодощі, чай, каву, консерви, засоби особистої гігієни, па­вербанк і теплі речі (шкарпет­ки, термобілизну, шапки, рука­виці) й передали на передову для захисників, які боронять нашу землю від ворога.

Свою школу юні судововиш­нянці вважають маленькою державою із власними прави­лами і порядками, а ще вони, як і всі українці, переконані, що мир та спокій у наших міс­тах, домах і сім'ях залежать від сили духу наших захисників та від можливостей Збройних сил України.

Школярі зазначають: «Уся Україна, уряд, громадськість, організації та підприємства об'єдналися, щоб зупинити ворога, який знищує все, до чого може дістатись. Захисни­кам потрібна наша допомога. Якщо ви можете пожертвувати на потреби нашої армії, то зро­біть це, як і ми. Нехай Господь збереже кожного захисника. Чекаємо з перемогою! Слава Україні!».

Тістечко «Барні»

1 склянка борошна, 4 яйця, 1 склянка цукру, 5 г ва­нільного цукру.

Розбити яйця, відокремити жовтки від білків.

Окремо збити жовтки. До­дати пів склянки цукру і ваніль­ний цукор. Збивати, поки маса не побіліє.

За допомогою блендера збити білки, поки не утворить­ся піна. Додати цукор, що за­лишився, і знову збити.

До збитих жовтків додати борошно і збити, додати білки з цукром. Перемішати до одно­рідної маси.

Формочки у вигляді вед­медиків змастити олією і на­лити тісто трохи більше поло­вини.

Випікати у розігрітій до 150- 200°С духовці. Перші 15 хв ду­ховку відчиняти не треба, щоб бісквіт не опав.

Готовність перевірити лег­ким натисканням пальця — бі­сквіт має пружинити.

Акуратно вийняти ведмеди­ків з формочки.

У тісто можна додати 1 ст. ложку какао, тоді ведмедики вийдуть шоколадними.

Схожі новини