Передплата 2024 «Добра кухня»

Державам НАТО доведеться воювати

Вони дуже довго знімаються з «ручника»

Обʼєднання прокремлівських сил у Молдові варто розглядати не лише в контексті боротьби москви за відновлення впливу на колишню союзну республіку.

Варто дивитися на російські активності у Молдові в розрізі політики кремля на Балканах. Саме зараз відбуваються агресивні спроби «орбанізувати» Хорватію. Проросійський лідер боснійських сербів Додік фактично ставить питання про демонтаж Боснії і Герцеговини. Й усе це відбувається при відкритому благословінні з боку Сербії. москва продовжує битву за контроль над Чорногорією. А ще росія істотно активізувала розбудову своїх медіаспроможностей у всьому регіоні.

Втома одних заохочує інших.

Джерело

Схожі новини

Читайте також

29.05.2024

Однорука війна

Всі військові планувальники розуміють, що виграти цю війну Україна має на півдні, бо там вона набагато сильніша за росію з погляду логістики. Це розуміє і російський генштаб і тому усіма засобами намагається утримувати більшість українських військ на сході. Цій меті відповідають і російські операції на півночі, тобто у Харківській та Сумській областях. Мета цих операцій не створення «санітарної зони», як про це говорить кремль. І не прорив української оборони, як можуть подумати воєнні оглядачі