Фільм нагадує гру в будиночку Барбі
Коли цілими днями думаєш про єрмако-татаровщину і «нові збори для ЗСУ» — полежати в біркенштоках у п’ятому ряду з попкорном на «Барбі» — добра ідея
Отже, частина друга «Барбігеймера».
Мене стривожили попередні відгуки, що в фільмі надто багато фемінізму. «Не думаю, що дуже перспективна і молода режисерка Грета Гервіг займалась би перетягуванням канатів». І таки так, зайвого передозу на грані фолу не було.
Фільм нагадує гру в будиночку Барбі.
Грета вклала певні цікаві репліки і про пупсів для материнства. І про Кена. На цьому моменті я посміхнулась і подумала, що недарма мої Барбі зустрічались із ведмедем і кролем.
У мене народилась цікава аналогія про підміну уряду і переписання Конституції після промивання мізків аборигенів — використаю її в якомусь свіжому відеорозборі.
Про акторів. Марго Роббі дуже красива акторка, ліпшої Барбі годі і шукати.
Райян Гослінг викликав спектр різних емоцій, а отже, він зміг передати суть свого персонажа дуже добре.
Окремо я давно полюбляю творчість комедіантки Кейт Маккінон — її роль теж цікава.
Хороший фільм, аби розгрузити мізки.
Коли вийшла з сеансу — згадала, що такого я взяла в рюкзак перед від’їздом в університет? Книжку словацьких і чеських казок, одне дитяче фото і найпершу Барбі.
Із приємного. Поруч присіло троє дівчаток 14 років, які поділились одна з одною, як просуваються їх успіхи в спілкуванні в побуті та друзями українською. А ще спитали одна в одної, хто який додаток звантажив для вивчення корейської.