Євросоюз більше не хоче сірих зон між собою і росією

Євросоюз розуміє, що росія - це зовсім не Європа, а всі концепції про Європу від Лісабона до Владивостока - маразм

За коротким текстом рішення Єврокомісії про надання нам статусу кандидата в ЄС дуже багато всього. Те, що між рядками, в тисячу разів важливіше. Євросоюз більше не хоче сірих зон між собою і росією - нарешті. І так само розуміє, що росія - це зовсім не Європа, а всі концепції про Європу від Лісабона до Владивостока - маразм, і не більше, що Східне партнерство не спрацювало і має піти дуже далеко.

В Європи був момент істини - коли вони почали постачати нам зброю, хай замало і запізно, але почали. Тепер другий момент істини. росія починає відключати постачання газу Італії та Франції. В когось є сумнів, що це не випадково саме зараз? путін починає робити з ЄС те, що він у 2013 робив з Януковичем - шантажувати Європу, щоб припинити наш шлях до Євросоюзу. Якщо ЄС "посиплеться", то на ньому можна поставити жирний геополітичний хрест. Якщо ні, то російська енергетична зброя більше не працює, а Євросоюз покаже свій геополітичний характер.

Саміт ЄС наступного тижня має прийняти перше геополітичне рішення 21 століття: Україна належить до зони впливу росії або є невід'ємною частиною Європи і Заходу. Саме тому радіємо рішенню Єврокомісії, але не святкуємо і працюємо далі.

Україна в Євросоюзі означатиме "росія ніде", російський реваншистський режим не є частиною ані Європи, ані Азії. Він не про майбутнє, а про минуле і саме туди має піти.

Джерело

Схожі новини