Передплата 2024 ВЗ

російська недоімперія має бути знищена

І річ тут не в тому, що війна триває з 2014-го, а кремлівські орки розпочали широкомасштабний наступ 24 лютого 2022 року…

Йдеться про те, що скільки б імперських варіацій не існувало з 17 століття, завжди москва знищувала, у той чи інший спосіб, українців.

Вони, ці засрані тварюки, вважають сенсом свого існування не розвиток своїх територій та конгломерату народів ерефіі, а захоплення інших земель та знищення або асиміляцію підкорених націй.

Тому компроміс знайти у перемовному процесі, звичайно, можна: припинити вогонь; вивести їх війська з частини окупованих українських територій; пустити воду в захоплений український Крим; попросити демократичний світ послабити санкції; оголосити про нейтралітет України тощо.

Так - це все можна зробити… І можливо, на деякий час, навіть, припиняться бойові дії. І частина українських біженців повернеться додому. І знову, ще краще, ніж раніше, запрацюють українські підприємці. І багатьом, на деякий час, буде здаватися, що нарешті Україна відбулась і квітне…

Але, це буде недовго. Бо сатанинська московська недоімперія знову вдарить! Знову ці нелюди будуть стирати з лиця землі наші міста, знову будуть вбивати мирних жителів, знову ґвалтувати українських жінок і дітей…

Ми всі - сучасне покоління і наші нащадки - будемо під постійною загрозою… якщо не знищити цей геополітичний мордор.

І шанси у нас, нині живущих українців, є неабиякі… Бо перший раз в своїй Тисячолітній історії ми маємо проти себе один фронт. Вперше - нас підтримує весь світ. Вперше - ми, українці, отримуємо безпрецедентну допомогу від союзників. Врешті, і це головне, ми ніколи не були настільки об’єднані, як зараз.

Ми, сучасне покоління української нації, вперше горді з того, що нам є що залишити своїм дітям і онукам - героїчний епос боротьби української нації за свою Свободу і Незалежність у 21 сторіччі… А це у всьому світі - найбільший скарб!

Тому тактичні компроміси з ворогом, що дозволяють стати нам сильнішими або виграти час, можуть бути, але в оперативній і стратегічній площині - московська імперія має бути знищена! Це Аксіома.

Слава Нації!

Смерть російській федерації!

Джерело

Схожі новини