Нардеп

Генпрокурор Юрій Луценко назвав «доносом» заяву народного депутата від НФ Віктора Романюка про скоєння кримінального правопорушення нардепом від БПП Олександром Третьяковим.

В інтернет потрапило нібито перехоплене листування народного депутата України від Опозиційного блоку Олександра Вілкула з прес-секретарем президента РФ Володимира Путіна Дмитром Пєсковим.

Указ датований 29 квітня, однак на офіційному порталі глави держави наразі немає відомостей про цей документ.

Народний депутат Світлана Заліщук – про  «токсичність» професії, компроміси, на які доводиться йти, ставлення до Надії Савченко та депутатів-залицяльників.

Президент запорізького підприємства «Мотор Січ» народний депутат групи «Воля народу» Вячеслав Богуслаєв має найбільші грошові заощадження.

Відповідна заява надійшла від народного депутата Владислава Голуба.

Народний депутат, який брав участь у блокаді Донбасу, погрожував вирізати сім'ї співробітників поліції, які перебували на блокпосту

У Верховній Раді з'явився новий народний депутат.

Генеральна прокуратура України висловила готовність ініціювати зняття недоторканності з кількох народних депутатів.

Відстань 7 кілометрів 400 метрів подолав за 7 годин 23 хвилини.

Центральна виборча комісія зареєструвала трьох народних депутатів, обраних на проміжних виборах до Верховної Ради 17 липня в одномандатних виборчих округах 23 (Волинська область), 85 (Івано-Франківська область) та 183(Херсонська область), передає Укрінформ.

90 колишніх і нинішніх народних депутатів отримали нагородну зброю.

Вранці 8 липня у Лук’янівському СІЗО кілька ножових поранень завдали 22-річному Микиті Свиридовському, що воював у батальйоні «Торнадо».

Процедура розгляду подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата групи «Воля народу» Олександра Онищенка.

Наразі в судах розглядають ще три позови банку.