Нардеп

Нардеп Максим Поляков стверджує, що правоохоронні органи ще не робили спроб вдягнути на нього електронний браслет стеження.

Генпрокуратура проситиме Раду зняти недоторканність з ще одного нардепа

Комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради України почав розглядати зняття депутатської недоторканності з нардепа від «Народного фронту» Євгенія Дейдея, передає кореспондент РБК-Україна.

Український поет Сергій Жадан посміявся над скандально-відомим народним депутатом Михайлом Добкіним, який опублікував вірш на його адресу.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав «доносом» заяву народного депутата від НФ Віктора Романюка про скоєння кримінального правопорушення нардепом від БПП Олександром Третьяковим.

В інтернет потрапило нібито перехоплене листування народного депутата України від Опозиційного блоку Олександра Вілкула з прес-секретарем президента РФ Володимира Путіна Дмитром Пєсковим.

Указ датований 29 квітня, однак на офіційному порталі глави держави наразі немає відомостей про цей документ.

Народний депутат Світлана Заліщук – про  «токсичність» професії, компроміси, на які доводиться йти, ставлення до Надії Савченко та депутатів-залицяльників.

Президент запорізького підприємства «Мотор Січ» народний депутат групи «Воля народу» Вячеслав Богуслаєв має найбільші грошові заощадження.

Відповідна заява надійшла від народного депутата Владислава Голуба.

Народний депутат, який брав участь у блокаді Донбасу, погрожував вирізати сім'ї співробітників поліції, які перебували на блокпосту

У Верховній Раді з'явився новий народний депутат.

Генеральна прокуратура України висловила готовність ініціювати зняття недоторканності з кількох народних депутатів.

Відстань 7 кілометрів 400 метрів подолав за 7 годин 23 хвилини.

Центральна виборча комісія зареєструвала трьох народних депутатів, обраних на проміжних виборах до Верховної Ради 17 липня в одномандатних виборчих округах 23 (Волинська область), 85 (Івано-Франківська область) та 183(Херсонська область), передає Укрінформ.