Новини

Президент Польщі Анджей Дуда відхилив прохання голови ЄС Дональда Туска зустрітися і обговорити ситуацію навколо реформи судової системи Польщі.

За час дії безвізового режиму кордон з ЄС перетнуло понад 120 тис. українців, а відмовили у в'їзді до країн Євросоюзу за цей період 51 особі.

У столиці Білорусі Мінську 20 липня вшанували пам’ять загиблого рік тому в Києві журналіста Павла Шеремета.

«Польща займається дискредитацією Росії, є форпостом русофобської політики, розпалює фальшивки. По суті, заохочується фашизм. Ми не можемо і не повинні мовчати», — сказав Клінцевич.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян не вважає за необхідне перетворювати аеропорт «Гостомель» на базовий для роботи лоукост-авіакомпаній за умов неповної завантаженості міжнародних аеропортів «Бориспіль» і «Київ».

«Смерть Шеремета нагадує нам про те, що безпека журналістів має бути пріоритетом в Україні і країнах ОБСЄ», — наголошує Дезір.

Велика Британія залишається відданою своїм міжнародним зобов’язанням і виконуватиме свої обов’язки в рамках Європейського союзу, поки залишатиметься у складі блоку.

В Києві президента Білорусі Олександра Лукашенка зустрічають пікетом.

Молода французька виконавиця Барбара Велденс упала на сцені під час виступу на фестивалі та померла.

Президент зазначив, що ЄС і Німеччина готові інвестувати €100 млн для підтримки фонду енергоефективності та створення необхідної інфраструктури.

Новий реєстр лікарських засобів, чию вартість відшкодовуватиме держава, повинен бути оприлюднений до 5 серпня, його розширять як мінімум на 50 препаратів

Президенти побажали сенатору Маккейну якнайшвидшого одужання зі словами: «Рак не знає, хто йому протистоїть. Задай хворобі жару, Джон»

Традиційно серед вступників найпопулярнішими спеціальностями залишаються економіка, право, туризм, міжнародні відносини і комп'ютерні науки.

Це є основною умовою для початку переговорів щодо Brexit

49-річна Гленна застрелила свого чоловіка, а потім намагалася вчинити самогубство.