Україна

Сьогодні, у День Соборності України, у Львові вшанували борців за незалежність та суверенність України. Зокрема, на Личакові керівництво міста та області, громадськість поклали квіти та запалили лампадки до могил українських воїнів.

У неділю, 22 січня, минає три роки з дня загибелі активістів Майдану, які віддали своє життя під час Революції Гідності і яких згодом назвуть Небесною сотнею.

У Маріуполі внаслідок ДТП за участю двох військовослужбовців Збройних сил України один з бійців загинув на місці, другий у важкому стані перебуває у лікарні.

Правоохоронці нібито розслідують справи про побиття журналістів у часи Майдану, а в неофіційних розмовах говорять, що результатів чекати не варто.

Мерія визначила п'ять ділянок для пресування сміття у Львові.

Два роки поспіль ми знову й знову згадуємо ці жахливі події, що трапилися у Донецькому аеропорту та Героїв, які віддали свої життя захищаючи його.

Бо працює проти своєї держави — на  догоду іншій.

Попри це, сесія міськради проголосувала за створення у місті п’яти майданчиків для пресування відходів.

Як там прем’єр Володимир Гройсман бюджет-2017 величав? Людиноцентричним?

Конфлікт за участі політика з владної коаліції використовують недруги України.

Нардеп Надія Савченко планує боротися шляхом судових позовів з нардепами, які проголосували за її виключення з Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Представництво Європейського Союзу в Україні закликає Верховну Раду ухвалити законопроекти щодо децентралізації без зволікань.

Віце-прем’єр Розенко це спростовує. Але в меморандумі про співпрацю з МВФ про підвищення пенсійного віку йдеться…

За останній місяць у трамвайному депо вивели з ладу чотири нові трамваї.

Щороку кожний українець на потреби вітчизняних партій викладатиме з власної кишені в середньому по 10 гривень.