Україна

Що надбав за рік провідний діяч «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що дав доручення про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня Генеральному штабу Збройних сил та Міністерства оборони.

Парламент може ухвалити збільшення тривалості робочого дня. Майже 90% українців — не в захопленні від цієї ідеї.

Польща відкриє свої консульські установи в Україні після того, як переконається у покращенні ситуації із забезпеченням їх безпеки, і Київ сподівається, що це відбудеться в найкоротші терміни.

Питання конституційного устрою є ключовим при побудові держави в ХХI столітті, оскільки саме синхронізація процесів конституційної реформи і технологічної модернізації дозволить забезпечити системні зміни політичного, економічного і соціального середовища в країні.

Турбуючись про всебічний вишкіл воїнів, у 184-му Навчальному центріна Яворівщині не забувають і про їхній побут.

За минулу добу, 29 березня, зафіксовано 83 обстріли позицій Збройних Сил України.

Постріли у Луцьку «аукнулися» у Львові.

Так у світі оцінили доповнення до закону України про запобігання корупції, які зобов’язують подавати електронні декларації громадських активістів.

Міський голова Львова Андрій Садовий вкотре заявив про політичні переслідування «Самопомочі».

А от сьогодення «зеленої оази» оповите судовими позовами та скандальною забудовою.

Гроші спрямують Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Україна привернула увагу членів Ради Безпеки до так званих «парламентських виборів» у Абхазії 12−26 березня та «референдумів», запланованих у 2017 році в Південній Осетії.

Як стверджують львівські таксисти, кінцевим бенефіціаром компанії Uberlin є Росія. Вони планують масштабні акції протесту проти інформаційних сервісів, які, кажуть таксисти, організовують перевезення за демпінговими цінами.

А відставний полковник повторно прийшов в армію з бізнесу.