Україна

У МВС відреагували на резонансну ДТП, що сталася на Львівщині.

В анексованому Криму з СІЗО випустили 76-річного Сервера Караметова, якого було заарештовано на 10 діб за одиночний пікет на підтримку кримського політв'язня Ахтема Чийгоза.

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв'язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

Служба безпеки України попереджає про можливу нову кібератаку на мережі українських установ та підприємств і просить дотримуватися розроблених рекомендацій.

Священиків УПЦ, які перебувають у єдності з Московським патріархатом, не допускають до капеланства в українському війську. Чиновники і експерти кажуть: правильно!

Чому область лідирує у ремонті доріг в Україні, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Новий політичний скандал за участі екс-президента Грузії може спалахнути напередодні засідання Генасамблеї ООН.

В Україні сьогодні створили цілу систему безвідповідальності влади: більшість посад, де крутяться бюджетні гроші, очолюються тимчасово виконуючими обов’язки.

Розмова з політологом про те, як нейтралізувати проросійські настрої на сході країни.

Один із найбільших медичних закладів України вражає занедбаністю.

Міністерство закордонних справ України направило МЗС Росії ноту з вимогою надати всю інформацію щодо обставин затримання в анексованому Криму Геннадія Лемешка.

Прокуратура Києва розслідує інцидент зі стріляниною на Троєщині за участю позафракційного народного депутата України Сергія Мельничука.

У Янівському лісі поблизу Львова чоловік знайшов алюмінієвий бідон із архівними матеріалами УПА і передав знахідку у музей «Тюрма на Лонцького».

Дві жінки, тіла яких знайшли під час пожежі у квартирі у Бехтерівському провулку, 10, померли насильницькою смертю – від травм голови.

Для «обраних» Конституція не писана, то що вже про правила дорожнього руху казати?