Україна

Військовослужбовець, який у суботу вважався зниклим безвісти, загинув.

На місце проведення акції під адміністрацією президента на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу стягнуто сили поліції.

Кияни вшанували пам'ять загиблих під час масових розстрілів на Майдані.

У львівській книгарні «Є» продавався посібник з англійської мови, авторка якого називає українських селян «хохлами» та «рагулями».

Як повідомили в Станції швидкої медичної допомоги, сьогодні на вул. Краківській загинула жінка 80 років, мешканка Жовківського району.

 Зі звільненням одіозної голови Печерського суду Отрош три роки тягнули.

Біля будівлі Інституту національної пам’яті залишили криваву мітку. А на його директора здійснили напад

Людей заманюють оголошеннями про високооплачувану некваліфіковану роботу, а потім втягують у злочинні оборудки і «здають» російським правоохоронцям.

На Майдані історія України змінилася назавжди. Таке сказав глава держави у своєму виступі з нагоди закладання меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.

Працюючі пенсіонери і ті, кому забракне стажу, пенсії не отримуватимуть. Це передбачає пенсійна реформа, яку готує Кабмін.

За незаконне перевезення складено 16 адмінпротоколів.

Спецпредставник від ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на сході України Мартін Сайдік заявляє, що сторони домовилися відвести озброєння і спецзасоби від лінії розмежування на Донбасі до 20 лютого.

Кабінет міністрів ввів надзвичайний стан в енергетиці.

За словами генпрокурора, у кожного зі згаданих нардепів встановлена несплата податків на суму 60, 50 і 40 млн гривень.

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.