Україна

Затриманого в Білорусі українського журналіста, власкора UA: Українське радіо Павла Шаройка відвідав український консул, повідомив голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко.

Суд визнав протиправною бездіяльність Миколаївського райвідділу поліції при розгляді звернення жителя Устя про аморальність директора школи

За західну освіту своїх нащадків вітчизняні політики викладають кругленькі суми.

Ватажок терористичної організації «ДНР» Олександр Захарченко доручив так званій омбудсмену Дарині Морозовій підготуватися до обміну полоненими.

До повної шик-колекції дружині генпрокурора Ірині Луценко лише туфель з козлячої шкіри бракує.

Чи дозволить нова редакція Закону «Про ЖКГ» поквартирно від’єднуватися від мереж централізованого опалення?

До чого призведе рішення влади заборонити приватизацію горищ та підвалів.

У рамках спецоперації, яка проходить на Закарпатті, правоохоронці затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.

Нові корупційні справи множаться, а старі до суду розвалюються.

Рада зробила 25 грудня вихідним днем.

З 1 січня 2018 року за будь-яких скарг зі здоров’ям доведеться звертатися до лікаря первинної ланки. До вузьких спеціалістів, якщо без скерування, – тільки за гроші.

Одних «мочив», інших – «відбілював», каже колишня працівниця НАЗК. Ниточки тягнуться до канцелярії президента.

Люди зі зв'язками і грошима, винні в смертельних аваріях, часто залишаються безкарними, проте «зам'яти» справу про ДТП із заступником начальника сервісного центру МВС Володимиром Найдою не вдасться.

Україна посідає 17-ту сходинку серед країн, які потерпають від тероризму.

Агітація за проекти Громадського бюджету набула масштабів масового психозу: вчителі просять голосувати батьків, батьки – родичів і знайомих.