ОБСЄ

Глави МЗС країн ОБСЄ прийняли за підсумками що завершився в п'ятницю ради низку заяв, крім того, міністри Трійки ОБСЄ – Німеччина, Австрія та Італія прийняли ще й окрему заяву по Україні.

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала 366 вибухів у зоні АТО за період з 19:30 5 грудня по 19:30 6 грудня.

Українська сторона СЦКК заявляє про зволікання з наданням гарантій безпеки з боку ОРДО в районах н.п.Мар'їнка та Красногорівка.

Перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг повідомив, що до місії ОБСЄ на Донбасі входять представники 40 країн, серед них – 39 росіян.

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала 380 вибухів у зоні АТО за період з 19:30 27 листопада по 19:30 28 листопада.

Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині чоловіка з підробленим посвідченням інспектора міжнародної безпекової місії.

Українська сторона на черговій зустрічі в Мінську зверне увагу тимчасової контактної групи на випадок, коли спостерігач ОБСЄ вітався з бойовиком ОРЛО.

Місія ОБСЄ заявляє, що за період з вечора 13 листопада по вечір 14 листопада зафіксувала 390 вибухів на Донбасі.

Росія хоче, щоб Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ стежила за дотриманням прав російськомовних громадян на всій території України, заявив міністр закордонних справ цієї країни Сергій Лавров.

Минулого тижня Росія завела на територію України черговий конвой вантажівок з невідомим вмістом, що є вагомим доказом причетності Москви до триваючого конфлікту на Донбасі.

Бойовики відмовили патрулю місії  ОБСЄ в доступі до смт.Сєдове  поблизу кордону з Російською Федерацією.

На Донбасі сторони продовжують порушувати домовленості про припинення вогню, розмінування і відведення озброєння.

Уряд Сполучених Штатів і Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) закликали Росію знайти і покарати людей, які одинадцять років тому вбили видатну російську журналістки Анну Політковську.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ виявила техніку, яка мала бути відведена, за межами виділених місць зберігання.

Бойовики здійснили обстріл з мінометів та озброєння БМП неподалік КПВВ «Новотроїцьке» в той час, коли патруль СММ ОБСЄ здійснював перетинання лінії розмежування сторін.