Передплата 2024 «Добрий господар»

росіянам не місце в турецьких готелях!

Найбільший туроператор ЄС заборонив готелям поселяти російських відпочивальників і вимагає скасувати усю бронь

Російським туристам закриють берег турецький. Представник найбільшого європейського туроператора TUI – TUI Tantur скерував у готелі Туреччини листа, в якому вимагає скасувати бронювання номерів для російських туристів. Така вимога діє наразі до 31 травня. Згодом ці дані обіцяють оновлювати у 20-і числа кожного місяця 2022 року.

За інформацією представника туроператора Джезмі Озкана, до такого кроку вдалися через агресію росії в Україні, а також на прохання турфірм та туроператорів з країн Балтії, котрі навідріз не хочуть бачи­ти в турецьких готелях “російського туриста”. Відтепер усі броні номерів на кінець квітня-травень скасовано. Якщо ж росіянин уже заселений, то готель має його виселити...

Як розповіла у коментарі для “ВЗ” менеджерка однієї із турфірм Ольга Веселкович, після рішення TUI Tantur такі ініціативи мають ви­словити й інші туристичні операто­ри, які працюють на ринку. Наразі оператори лише декларують готов­ність відмовитися від росіян, але як буде на практиці — покаже час.

“Якби усі туроператори зробили такий крок, то це було б ефективною “туристичною санкцією” проти рф, – каже пані Ольга. – Чимало українців уже давно вибирають лише ті готелі, де, за правилами, не поселять на­хабних російських туристів. Та й тур­ки не у захваті від росіян, скаржаться на їхне хамство, манеру влаштову­вати п’янки та конфлікти”.

Читайте також: Чи приймуть на відпочинок турецькі готелі російських вбивць?

Схожі новини