Німецька розвідка встановила, що Боїнг збили сепаратисти

  • 19.10.2014, 16:32
  • 1 470

Федеральна розвідувальна служба Німеччини дійшла висновку, що малайзійський Боїнг збили проросійські сепаратисти.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Der Spiegel.

"Катастрофу малайзійського літака Boeing-777 рейсу MH17 в небі над Східною Україною спричинили проросійські сепаратисти, такого висновку дійшла німецька розвідка, повідомляє німецький журнал Der Spiegel. Президент Федеральної розвідувальної служби Німеччини Гергард Шиндлер, за інформацією журналу, розповів про це членам парламентського контрольного органу Бундестагу ФРН ще 8 жовтня, представивши грунтовні докази", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними німецької розвідки, сепаратисти збили літак ракетою, випущеною з протиповітряної установки "Бук", яку вони захопили на одній з українських військових баз.

"Нідерландська комісія, яка працює над розслідуванням катастрофи, після розшифрування записів із так званої "чорної скриньки", утрималася від того, щоб звинуватити когось конкретно. Натомість, Федеральна розвідувальна служба Німеччини, за інформацією Der Spiegel, дійшла конкретного висновку: як українські знімки, так і російське трактування подій, за словами Шиндлера, було сфальшовано. "Це були проросійські сепаратисти", — заявив він", — пише DW.

Схожі новини