Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Туск: "Путін зупиниться там, де дозволить Україна"

  • 13.04.2014, 18:21
  • 993

Українці до сьогодні діяли раціонально, утримуючись від гострої реакції на дії сепаратистів. Але настав момент, коли українська держава повинна почати діяти рішуче.

Про це заявив голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск, коментуючи початок проведення антитерористичної операції на сході України, пише Укрінформ.

"Українці до цього часу діяли раціонально, хоч і не знаю, де вони визначили собі межу утримання від гострої реакції. Однак мені здається, що зараз вони дійшли. Настав момент, коли українська держава повинна діяти рішуче, аби показати, що не сприймає такого роді дій", — заявив Туск.

Він наголосив, що погоджується з позицією української влади щодо "сприйняття сепаратистів на сході України як терористів".

"Путін затримається там, де дозволить Україна. Тому Київ має взяти справи у свої руки і сам вирішувати, коли почне боротися за територіальну цілісність країни і які засоби він використовуватиме", — зазначив глава польського уряду.

За його словами, жодна третя сторона не буде більше залучатися до оборони України, ніж це робитимуть самі українці.

"Не потрібно очікувати, що США або Франція діятимуть щодо оборони Україні більше ніж вона сама", — вважає Туск.

Він додав, що ніхто не хоче залишити без покарання президента Росії Володимира Путіна, але й ніхто не хоче широкомасштабного конфлікту.

Туск висловив думку, що дії України у Криму без єдиного пострілу зараз стануть "сильною переговорною картою" українського уряду.

"В очах міжнародної спільноти Україна стала країною, яка зробила усе можливе, аби уникнути конфлікту",- констатував глава польського уряду.

Джерело: Українська Правда, Укрінформ

Схожі новини