BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Співачка Олена Тополя потрапила в ДТП дорогою на репетицію

  • 25.05.2026, 17:45
  • 732

Популярна виконавиця поділилася з підписниками деталями неприємного інциденту, що стався з нею під час поїздки до музичної студії. Попри дорожньо-транспортну пригоду та значне запізнення, артистка вирішила не скасовувати плани й продовжила роботу над майбутнім проєктом

Олена Тополя. Фото: ТСН
Олена Тополя. Фото: ТСН

Олена Тополя розповіла, що через аварію її графік зсунувся майже на дві години, проте серйозних травм чи значних пошкоджень вдалося уникнути. Співачка не стала вдаватися в подробиці обставин на дорозі, лише зазначила, що зрештою успішно дісталася місця призначення. Свій робочий настрій вона підтвердила кадрами зі студії, де разом із колегою Владом Дарвіним вже розпочала підготовку до виступу за горнятком кави.

Стійкість артистки в черговий раз демонструє професіоналізм українських діячів культури, які продовжують працювати попри будь-які щоденні виклики. Поки країна живе в умовах постійного тиску через агресію росії, подібні прояви витримки стають прикладом того, що життя та творчість неможливо зупинити. Олена запевнила прихильників, що почувається добре та повністю зосереджена на репетиційному процесі.