У Монобанку вибачилися перед клієнткою: на емоціях прапор Словенії прийняли за російський
- 12.03.2026, 09:00
- 616
Співзасновник monobank Олег Гороховський написав, що буде краще фільтрувати свої думки та не забувати про відповідальність. Він також запевнив, що персональні дані клієнтів у безпеці
Як Нацбанк попросив monobank пояснити, чому особисту інформацію клієнтки (фото якої опублікував Гороховський) поширили в соцмережах.
Підприємець зазначив, що відреагував не обдумуючи, побачивши російський прапор позаду клієнтки, і його ставлення до прапора не змінилося.
Тим часом сама дівчина стверджує, що це прапор Словенії. Також вона додала, що її батько — український захисник.
Днями Олег Гороховський опублікував в Threads фото клієнтки на тлі прапора, який нагадує російський. Він розповів, що клієнтка звернулася на відеоверифікацію за за питанням, чому заблокували її рахунок.
«Сказали, що через те що голова немита…» — написав Гороховський.