BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Масований удар по тилу ворога: Сизранський НПЗ та склади «шахедів» у вогні

  • 28.12.2025, 14:15
  • 266

Українські захисники провели масштабну операцію зі знищення воєнно-економічного потенціалу росії. Під ударом опинилися стратегічні об'єкти в Самарській та Волгоградській областях рф, а також критичні вузли на окупованих територіях Криму, Луганщини та Донеччини

Фото: Генеральний штаб ЗСУ
Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У ніч на 28 грудня підрозділи Сил оборони України атакували нафтопереробний завод «Сизранський» у самарській області рф.

Це підприємство є ключовою ланкою в забезпеченні пальним окупаційних військ, переробляючи до 8,9 млн тонн нафти щороку.

Внаслідок влучання ударних БпЛА на території заводу спалахнула потужна пожежа, обсяг пошкоджень наразі встановлюється.

Окрім нафтової інфраструктури, українські воїни результативно відпрацювали по низці військових цілей:

• Крим: у районі Чорноморського уражено місце базування та обслуговування безекіпажних катерів росіян.

• Донеччина: у Макіївці знищено склад зберігання БпЛА типу «шахед», а поблизу Ніконорівки ліквідовано понтонну переправу ворога.

• Луганщина: поблизу Антрацита під удар потрапив ремонтний підрозділ 1435-го мотострілецького полку рф.

Також надійшло підтвердження результатів попередньої атаки на завод «лукойл-волгограднєфтєперероботка».

Там виведено з ладу технологічну установку з виробництва масел та пошкоджено нафтопровід.

Системне нищення енергетичного тилу росії триває, аби максимально ускладнити логістику російських окупантів на фронті.