На Львівщині жінка сховала в сумочці 2,5 мільйона гривень і намагалася вивезти їх до Польщі
- 30.10.2025, 19:15
- 403
На кордоні у Львівській області жінка намагалася вивезти з України незадекларованих 2,5 млн грн у дамській сумочці. За цим фактом складено протоколи
Про це повідомили у Львівській митниці.
В пункті пропуску «Грушів — Будомєж» під час огляду RENAULT MASTER, який прямував до Польщі, працівники митниці виявили незадекларовані 50 тис. євро.
«Цікаво, що водій, 26-річний мешканець Рівненщини для проходження митного контролю обрав смугу „червоний коридор“ і вказав у декларації про переміщення 20 тис. євро, які належали йому та пасажирці. Однак, про ще 50 тис. євро, які знаходилися у дамській сумочці, жінка не повідомила», — йдеться в повідомленні.
Відтак, задекларовані готівкові кошти було повернуто водієві та його супутниці. Решту суми, яка за курсом НБУ налічує майже 2,5 мільйона гривень, вилучено, до вирішення справи в законному порядку.
За цим фактом складено протоколи про порушення митних правил відповідно до ч. 1 ст. 471 МКУ.