BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Трамп дозволив Україні бити по росії далекобійною зброєю

  • 29.09.2025, 09:30
  • 506

Спецпосланець США в Україні генерал Кіт Келлог заявив, що американський лідер Дональд Трамп дозволив удари по території росії далекобійною зброєю. Раніше Володимир Зеленський просив в американського лідера ракети

Дональд Трамп. Фото із його соцмереж
Дональд Трамп. Фото із його соцмереж

За словами Кіта Келлога, іноді Пентагон не надавав українській стороні дозволу на здійснення атак далекобійною зброєю.

Водночас на уточнювальне запитання, чи зараз Дональд Трамп офіційно підтримує удари України вглиб території росії, Келлог відповів ствердно.

«Я думаю, читаючи те, що він сказав, а також заяви віцепрезидента Венса й держсекретаря Рубіо, відповідь — так. Треба використовувати можливість бити глибоко. Не існує таких місць, як «безпечні зони», — наголосив спецпосланець США в Україні.

За даними британської газети The Telegraph, на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку президент Володимир Зеленський просив в американського колеги Дональда Трампа надати Україні ракети Tomahawk.

Як пише The Wall Street Journal, Трамп під час розмови з Зеленським у Нью-Йорку заявив, що готовийрозглянути питання про постачання Києву нової далекобійної зброї.