BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Трамп прагне зупинити війну між Камбоджею й Таїландом

  • 27.07.2025, 11:15
  • 220

Президент США Дональд Трамп заявив, що Камбоджа й Таїланд, між якими розгорілися бойові дії, висловили готовність до припинення вогню

Трамп прагне зупинити війну між Камбоджею й Таїландом. Фото: IA Король Данило
Трамп прагне зупинити війну між Камбоджею й Таїландом. Фото: IA Король Данило

Про це він написав у своїй соцмережі Truth Social.

Спершу Трамп поговорив із прем'єр-міністром Камбоджі Хуном Мане, а відразу після розмови з ним зателефонував виконувачу обов’язків прем'єр-міністра Таїланду Пхумтаму Вечаячаю. Обидва лідери, мовляв, прагнуть негайного припинення вогню.

За словами американського президента, США ведуть торговельні переговори з обома країнами, але укладати угод із ними не будуть у разі продовження війни.

«Я намагаюся спростити складну ситуацію! У цій війні гинуть люди, але вона дуже нагадує мені конфлікт між Пакистаном та Індією, який вдалося успішно зупинити. […] Після розмов з обома сторонами припинення вогню, мир і добробут видаються цілком природними», — вважає Трамп.

Нагадаємо, раніше глава Білого дому стверджував, що вже зміг врегулювати чотири конфлікти, зокрема між Ізраїлем та Іраном, Сербією та Косовом, Індією та Пакистаном, а також Руандою та Конго.