Передплата 2025 «Добрий господар»

У Львові дітям безкоштовно встановлюють інсулінові помпи

  • 21.02.2025, 17:30
  • 229

У межах міської програми у Львівській громаді дітям з діабетом першого типу встановлюють безкоштовно інсулінові помпи, вартість яких — 80 тисяч гривень. Вони суттєво зменшують кількість ін'єкцій та полегшують життя пацієнтам. Загалом цього року інсулінові помпи вже встановили 15 пацієнтам дитячої лікарні

Фото Львівської міськради
Фото Львівської міськради

Інсулінова помпа — це пристрій, який безперервно подає інсулін підшкірно, значно спрощуючи контроль рівня цукру в крові.

Коли дитина використовує інсулінові шприц-ручки, їй потрібно робити щонайменше чотири уколи на день. Помпа зменшує кількість проколів шкіри до одного разу на три дні.

Завдяки спеціальній міській програмі діти з діабетом 1-го типу у Львівській громаді отримують такі пристрої безкоштовно.

Торік у дитячій лікарні Святого Миколая Першого медоб'єднання Львова встановили 15 інсулінових помп, а цього року кошти виділили ще на 23 пристрої.

Подати заявку на безкоштовне встановлення можна через гугл-форму: surl.li/qzzqwu.