Передплата 2025 ВЗ

Південна Корея передала Україні 30 мобільних рентген-систем

  • 15.02.2025, 14:30
  • 870

Українські медичні заклади отримали 30 сучасних мобільних рентген-систем від уряду Республіки Корея

Фото: МОЗ
Фото: МОЗ

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя.

«До українських медзакладів поставлено 30 мобільних рентгенівських флюороскопічних систем EXTRON 7 з С-аркою експертного класу… Такі сучасні рентгенівські флюороскопічні системи, призначені для проведення різноманітних діагностичних досліджень, зокрема судинних», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в МОЗ, завдяки мобільності ці апарати можуть використовуватися безпосередньо в операційних залах або травматологічних пунктах. Це дає можливість лікарям швидко реагувати у критичних ситуаціях, коли пацієнт перебуває у важкому стані та потребує негайної діагностики.

Обладнання отримали лікарні у 12 областях та Києві.

Медобладнання поставлено від уряду Республіки Корея за сприяння посольства цієї держави та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.