Опалювальний сезон розпочався в усіх регіонах, окрім Херсонщини
- 05.11.2024, 14:45
- 492
В Україні опалювальний сезон стартував у всіх регіонах, за винятком Херсонщини, де зберігається тепла погода
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/522557/uu.jpeg)
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 5 листопада.
«В Україні в усіх регіонах стартував опалювальний сезон. Винятком є Херсонщина, де ще зберігається відносно тепла погода. Готовність громад та областей до зими є стовідсотковою. Працюють 83% від усіх котелень, тепло подається до 70% житлових будинків та понад 80% шкіл, лікарень і дитячих садочків», — сказав він.
Шмигаль додав, що профільні міністерства та відомства контролюють ситуацію та разом з місцевою владою розуміють свої зони відповідальності. Він підкреслив, що на прийдешню зиму Україна має достатньо власних енергоресурсів, а запасів газу в підземних сховищах вистачить для побутових споживачів, для Теплокомуненерго, для бюджетних установ.
«Формуючи запаси, ми врахували потреби в роботі газових установок децентралізованої генерації. Це буде другий опалювальний сезон поспіль, коли ми використовуватимемо лише український газ», — сказав очільник уряду.