Збірна України за третій змагальний день Паралімпіади здобула 11 медалей

• 01.09.2024, 09:00
  • 164

У третій змагальний день Паралімпіади-2024 спортсмени збірної України змогли здобути 11 медалей: 4 срібні та 7 бронзових

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Найбільше нагород українські паралімпійці здобули у плаванні. Так, плавчиня Анна Стеценко здобула одразу дві медалі — срібло на дистанції 100 м на спині та бронзу в запливі на 400 м вільним стилем.

Плавці Ярослав Денисенко (100 м на спині), Антон Коль (50 м на спині) та Марина Піддубна (50 м вільним стилем) стали бронзовими призерами.

За результатами третього змагального дня в України вже 19 медалей:

• 1 золота;
  • 9 срібних;
  • 9 бронзових.

У медальному заліку збірна посідає 4-те місце, а в традиційному — 20-те. Загалом у нашої збірної стало 19 нагород і вона посідає 20-те місце у загальнокомандному заліку.

Проте за кількістю медалей (1 золота, 9 срібних та 9 бронзових) українці ділять четверте місце з паралімпійцями США.

Першою йде збірна Китаю 42 медалі (20, 15, 7).