«Надалі не зупинятимусь — уявляю себе за кермом ще й вантажного автомобіля»
- 23.07.2024, 17:59
- 172
Відразу три учасники проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» успішно склали практичний іспит та отримали посвідчення водія
![Фото: Сервісні центри МВС у Львівській області](https://wz.lviv.ua/img/360x200/9/vodii-72897c27.jpg)
«Згадуючи увесь насичений період навчання, про своє рішення пройти цей курс точно не шкодую. Нині я нарешті одержав перше посвідчення водія, проте надалі не зупинятимусь — планую відкрити й інші можливості. Завжди уявляв себе за кермом ще й вантажного автомобіля», — розповів новоспечений водій Назар Бурсук, який навчався водінню в межах проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю».
![](/images/news/2024/07/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B92.jpeg)
Юрій Бугай родом із Самбірщини, розповів, що керувати автомобілем його давня мрія. Завдяки проєкту він зміг подолати усі труднощі та досягнути мети.
Участь в проєкті виявилася цікавим досвідом і для Рустама Мусаєва. Після початку повномасштабної війни хлопець переїхав із Харківщини до Львова. «Почуваюся хоч і схвильовано, але враження загалом дуже хороші. Разом із посвідченням отримав мотивацію придбати власне авто й досліджувати нові місця у рідній державі», — розповів він.
![](/images/news/2024/07/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B93.jpeg)
Як повідомили у Сервісному центрі, понад 30 учасників проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» успішно пройшли навчання та отримали посвідчення водія.
![](/images/news/2024/07/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B94.jpeg)
«Наша мета — створення інклюзивного середовища в Україні, де кожен громадянин матиме однакові можливості в доступі до державних послуг, аби кожен охочий зміг стати водієм», — наголосив Павло Яцина, начальник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.