На Одещині працівники ДСНС врятували від полум’я козулю
- 21.07.2024, 13:15
- 225
Вдень, 17 липня, під час ліквідації пожежі сухої рослинності та чагарників у селі Кошари, Роздільнянського району, вогнеборці врятували косулю
![Фото:ДСНС України в Одеській області](https://wz.lviv.ua/img/360x200/a/ds-63a2a708.jpg)
Повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області.
Знесилену від спеки, беззахисну та налякану тварину рятувальники напоїли прохолодною водою та відновили їй сили. Врятовану передадуть у місцеве лісництво, де про неї подбають до повного одужання.
![](/files/%D0%BA.jpg)
У ДСНС України в Одеській області зазначили:
«Цій тварині пощастило, що її вчасно побачили наші хлопці, але ж скільки тварин може загинути в таких пожежах! Люди! Схаменіться! Не паліть природу! Припиніть нищити тваринний та рослинний світ! Не будьте вбивцями — жити хочуть усі!».