У Дрогобицькому районі піротехніки ДСНС знищили ручну гранату
- 20.07.2024, 19:45
- 284
19 липня, о 08:55, піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знешкоджено встановленим порядком ручну гранату РГ-42 часів ІІ світової війни
![Фото: ДСНС Львівщини](https://wz.lviv.ua/img/360x200/a/ds-abd9e00b.jpg)
Про це повідомили у ДСНС Львівщини.
Як повідомили рятувальники, боєприпас був виявлений в м. Трускавці, на вул. Сагайдачного, Дрогобицького району в квітнику, поблизу багатоквартирного житлового будинку.
«Не наражайте себе на небезпеку: в жодному разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття — це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером „101“ або „102“!».
Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до населення з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.